tworzenie Wykonywanie i projektowanie stron www, aplikacji internetowych
APLIT Konin Karłowicza 8/32 - tel. 0 501 210 695
projektowanie wykonywanie strona główna
wykonywanie oferta
wykonywanie portfolio
artykuły
wykonywanie kontakt
wykonywanie dlaczego Internet ?
praca praca
Śruby wkręty nakrętki

Śruby nakrętki śruby kwasoodporne

Śruba w budowie maszyn, w miejscach połączeń konstrukcji budowlanych, śruby są łącznikiem w połączeniach śrubowych. Śruby składają się z łba oraz trzonu. Na części lub całej długości trzonu śruby wykonany jest gwint. Śruba w charakteryzowana jest przez jej średnicę (d) oraz skok gwintu (h).

Pręty gwintowane o długości 1, 2 i 3-metrowe (np.: M8x3000 DIN 976 ZN) ocynkowane są wykorzystywane przy instalacji, montażu systemów wentylacyjnych, klimatyzacji, podwieszanych sufitów, korytek kabli elektrycznych. Pręty gwintowane mają zastosowanie ogólnie do wykonywania zamocowań konstrukcyjnych, do połączeń konstrukcyjnych w budownictwie przemysłowym, budownictwie użyteczności publicznej. Pręty gwintowane są znormalizowane oraz zgodne ze standardami DIN 975, DIN 976. Produkcja prętów gwintowanych odbywa się na nowoczesnych maszynach. Pręty zwane również szpilkami budowlanymi dostarczamy – oferujemy Naszym Klientom wraz z deklaracją zgodności na wyrób, certyfikatami dla budownictwa zgodnymi z dyrektywami UE. Oferujemy : pręty gwintowane czarne, pręty gwintowane ocynkowane, pręty gwintowane nierdzewne A2, pręty gwintowane kwasoodporne A4, pręty gwintowane mosiężne oraz z materiału według potrzeb klienta. Pręty gwintowane firma MIX-MET oferuje w długościach 1 metr, 2 metry, 3 metry a także dłuższe w klasach wytrzymałości : 4.6, 8.8, 10.9, A2, A4. Pręty gwintowane mogą mieć prawy lub lewy gwint.

Wkręt - łącznik w połączeniu gwintowym dociskowym. Alternatywą wkręta w tym połączeniu jest śruba dociskowa, różniąca się od wkręta tylko kształtem łba. Wkręt składa się z łba i gwintowanego trzonu o kształcie walcowym lub lekko stożkowym w przypadków wkrętów do drewna.

Zapraszamy na strony:
http://www.srubynakretki.pl
http://www.mix-met.plwykonane projekty:        sale konferencyjne
sale konferencyjne

Ciekawe linki:  sale konferencyjne | konferencje | gotowe smsy | tłumaczenia  | śruby
promocja turystyki biznesowej  | katalog stron regionalnych  | turystyka | organizacja imprez | noclegi | śruby kwasoodporne | szkolenia


Tworzenie zaawansowanych bazodanowych aplikacji internetowych, sklepów internetowych, e-marketing, pozycjonowanie
Wykonywanie i projektowanie stron www, budowanie aplikacji internetowych
Tworzymy serwisy dla klientów z całej Polski.

Aplit Grzegorz Malinowski
ul. Spółdzielców 3 pok. 324
62-510 Konin
tel. 63 244 22 74

Konin Karłowicza 8/32
tel. 0 501 210 695
biuro@aplit.pl
Internet, komputery, wykonywanie stron www, Konin, Koło, Turek, Słupca - Wielkopolska - Polska